Darmowy certyfikat językowy online od EF SET – sprawdź swój poziom języka angielskiego

efset image
EF udostępnia pierwszy bezpłatny, ustandaryzowany test z języka angielskiego online. Wykonaj EF Standard English Test i uzyskaj dokładną ocenę swojego poziomu i profesjonalny certyfikat.

Udostępnij

Informacje o organizatorze

Education First (w skrócie EF) to międzynarodowa firma edukacyjna, która specjalizuje się w szkoleniach językowych, podróżach edukacyjnych i wymianie kulturalnej. Od 1965 roku pomogła w nauce i rozwoju milionom ludzi na całym świecie. Mimo, że jest dużą firmą międzynarodową, to ma biura także w Polsce – w Warszawie i Krakowie.

Darmowy certyfikat językowy

EF Standard English Test (EF SET) to pierwszy powszechnie dostępny, standaryzowany egzamin z języka angielskiego w formie online. Test kompleksowo sprawdza umiejętności językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, zapewniając przy tym wysoką dokładność oceny. Jest to możliwe, ponieważ opiera się na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) i działa w sposób adaptacyjny. Oznacza to, że dostosowuje poziom trudności w czasie rzeczywistym, uwzględniając indywidualne odpowiedzi osoby badanej. Uzyskane wyniki są porównywalne do płatnych egzaminów, takich jak TOEFL, IELTS lub Cambridge.

EF SET oferuje dwie wersje sprawdzenia poziomu językowego: EF SET Quick Check i EF SET English Certificate, różniące się długością i poziomem dokładności oceny. Szczególnie polecamy wariant drugi, ponieważ pierwszy oferuje jedynie szybkie sprawdzenie poziomu i nie zapewnia imiennego certyfikatu.

Darmowy certyfikat językowy ef set

Jak otrzymać imienny certyfikat?

Pierwszym krokiem, który musisz podjąć, jest wejście na oficjalną stronę internetową EF SET. Następnie kliknij Start 50-min EF SET. Po kliknięciu rozpoczniesz 50-minutowy egzamin.

Egzamin ma dwie części: czytanie i słuchanie, obie trwają po 25 minut. W części czytania będziesz musiał odpowiedzieć na pytania dotyczące różnych tekstów, które sprawdzą Twoje zdolności rozumienia tekstu pisanego. W części słuchania z kolei skupisz się na różnorodnych nagraniach. Po ukończeniu egzaminu zostaniesz poproszony o podanie swoich danych, które zostaną umieszczone na certyfikacie.

Na certyfikacie umieszczone są wszystkie niezbędne informacje, takie jak: Twój poziom ogólny, wynik z czytania i pisania oraz informacje o egzaminie. Certyfikat możesz pobrać w formie pdf lub umieścić go na platformie Linkedin. Mimo, że poziom znajomości języka i tak zostanie dokładnie sprawdzony na etapie rozmowy rekrutacyjnej, to warto go mieć, żeby wyróżnić się z tłumu i pokazać swoje zaangażowanie.

Więcej podobnych wpisów znajdziesz w sekcji Kursy i Certyfikaty.

Interesują Cię takie tematy?

Sprawdź naszą baze wiedzy