ChatPDF odpowie na pytania związane z Twoim dokumentem PDF w kilka sekund

computer, artificial intelligence, ai-7718730.jpg
ChatPDF przeczyta, dokona analizy i odpowie na Twoje pytania związane z dokumentem PDF w kilka sekund. Nie musisz już spędzać godzin na przeszukiwaniu długich dokumentów w poszukiwaniu potrzebnych informacji.

Udostępnij

Jak to działa?

ChatPDF to nowatorskie narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które rewolucjonizuje sposób, w jaki czytamy i korzystamy z plików PDF. Nie musisz już spędzać godzin na przeszukiwaniu długich dokumentów w poszukiwaniu potrzebnych informacji. Dzięki ChatPDF, możesz w bardzo prosty sposób wprowadzić pytanie do interfejsu czatu, a następnie otrzymać precyzyjną odpowiedź na podstawie treści Twojego dokumentu PDF.

ChatPDF swoje zdolności zawdzięcza API ChatGPT 3.5, dzięki czemu trafnie odpowiada na pytania związane z wszelkimi dokumentami (Zobacz nasz artykuł o ChatGPT).

Narzędzie jest niezwykle wszechstronne i potrafi zrozumieć różnorodne rodzaje dokumentów, takie jak podręczniki, artykuły naukowe, prace badawcze czy nawet prezentacje ze studiów (wyeksportowane do PDF). Nie ma też problemu z żadnym językiem. Można do niego wgrać dokumenty w dowolnym języku.

Jak zacząć korzystać z ChatPDF?

Korzystanie z ChatPDF jest proste i intuicyjne. Odwiedź stronę internetową ChatPDF, a następnie prześlij swój plik PDF, klikając przycisk „Upuść plik PDF tutaj”, spowoduje to automatyczne załadowanie pliku PDF w obszarze czatu. To wszystko – możesz już zacząć zadawać mu pytania związane z Twoim dokumentem.

Ile to kosztuje?

ChatPDF oferuje darmowy plan, który pozwala korzystać z narzędzia za darmo trzy razy dziennie – każdy plik do 120 stron. Jeśli masz większe wymagania, możesz ulepszyć do planu Plus za 5 dolarów miesięcznie. Plan Plus pozwala korzystać z ChatPDF dla nieograniczonej liczby plików PDF – każdy o rozmiarze do 1000 stron.

Narzędzie jest dostępne online i nie trzeba się rejestrować, aby z niego korzystać. Działa na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Skuteczność narzędzia

Warto wspomnieć, że mimo że ChatPDF jest obiecującym narzędziem, wciąż jest we wczesnych stadiach rozwoju. Działa bardzo podobnie do chatPGT 3.5, więc może sporadycznie generować nieprawdziwe informacje. Posiada też pewne ograniczenia.

Ograniczenia ChatPDF

ChatPDF obecnie nie potrafi odczytywać obrazów w plikach. Nie jest w stanie ich przetwarzać i ekstrahować z nich informacji. Jeśli chodzi o tabele, to jest w stanie odczytywać z nich tekst, może jednak mieć trudności z poprawnym powiązaniem odpowiednich wierszy i kolumn. Może to prowadzić do nieprecyzyjnych odpowiedzi, zwłaszcza gdy pytania dotyczą konkretnych danych w tabeli.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w sekcji informatycznej.

Interesują Cię takie tematy?

Sprawdź naszą baze wiedzy